čas serveru: 19:02:59

Monogramista K.W.

Název: Kovář

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1916, stav slušný )

Rozměr: 22 x 27,5 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Končící: 2 dnů 1 hodin 21 minut 0 vteřin
( 01.03.2021 20:24:00 )

Id aukce: 2673

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)