čas serveru: 13:09:55

Název: Sraz poctivých fotbalových rozhodčích

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2018, stav perfektní )

Rozměr: 45 x 60 cm

Aktuální cena: 38 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 2681