čas serveru: 22:04:47

Vladimír Boudník

Název: Radioaktivní ryba II.

Strukturální grafika
( signováno vpravo dole, datováno 58, stav původní )
číslováno 21/100

Rozměr: 7 x 9 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2686