čas serveru: 19:17:04

Štanc

Název: Plachetnice

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 47, stav slušný )

Rozměr: 39 x 29 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Končící: 2 dnů 0 hodin 48 minut 55 vteřin

Id aukce: 2690

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)