čas serveru: 19:40:44

Jakub Obrovský

Název: Před zrcadlem

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1911, stav původní )

Rozměr: 28 x 40 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Končící: 2 dnů 0 hodin 28 minut 15 vteřin
( 01.03.2021 20:09:00 )

Id aukce: 2691

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)
500 Kč 26.02.2021 11:47:58