čas serveru: 16:06:20

Adolf Born

Název: Do útoku

( signováno vpravo dole, datováno 1973, stav původní )

Rozměr: 12,5 x 12,5 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2694