( signováno vlevo dole, datováno 2021, stav perfektní )
opatřeno DNA vzorkem
Rozměr: 100 x 100 cm
Aktuální cena: 14 000 Kč
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Id aukce: 2695