čas serveru: 09:50:46

Název: Wolfgang Amadeus Mozart komponuje devátou

( signováno vlevo dole, datováno 2021, stav perfektní )
opatřeno DNA vzorkem

Rozměr: 100 x 100 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 2695