čas serveru: 20:28:45

Název: Wolfgang Amadeus Mozart komponuje devátou

( signováno vlevo dole, datováno 2021, stav perfektní )
opatřeno DNA vzorkem

Rozměr: 100 x 100 cm

Aktuální cena: 11 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Končící: 1 dnů 23 hodin 58 minut 14 vteřin

Id aukce: 2695

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)