čas serveru: 19:37:24

Albín Lhota

Název: Podzimní krajina

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 27,5 x 42,5 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Končící: 2 dnů 0 hodin 55 minut 35 vteřin

Id aukce: 2696

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)