čas serveru: 15:14:59

František Michl

Název: Zřícenina

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
žák Otakara Nejedlého

Rozměr: 50 x 100 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2698