čas serveru: 18:24:25

Název: Co má v hlavě Vasco de Gama

Kombinovaná technika / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2021, na zadní straně přípis autora, stav původní )
zvlněné plátno, nelze vypnout
opatřeno DNA

Rozměr: 65 x 50 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 2705