Kombinovaná technika / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2021, na zadní straně přípis autora, stav původní )
zvlněné plátno, nelze vypnout
opatřeno DNA
Rozměr: 65 x 50 cm
Aktuální cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 2705