čas serveru: 21:44:44

Banksy

Název: Vrtulník

Litografie
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )
na zadní straně certifikát

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2716