čas serveru: 00:19:47

Weigert

Název: Zámecký park

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 40 x 55 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 2718