čas serveru: 00:23:54

Mario Vagner

Název: Písek

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 22.10.70, stav slušný )

Rozměr: 46 x 55 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 2724