čas serveru: 20:45:02

Cyril Jančálek

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 44, stav slušný )

Rozměr: 20 x 26,5 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2727