čas serveru: 21:37:21

Název: Pohled na hrad

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 45 x 35 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 2743