čas serveru: 22:07:47

B. Müller

Název: Ve skalách

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1933, stav původní )

Rozměr: 35 x 28 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 2756