čas serveru: 19:27:48

Bohuslav Tůma

Název: Po bouřce

Tempera
( signováno vpravo dole, datováno 1983, stav původní )

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2762