čas serveru: 19:20:13

Willi Eplinius

Název: V ranním oparu

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 95 cm

Aktuální cena: 15 900 Kč

Vyvolávací cena: 8 900 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2771

Účastníci: 4

Příhozy: 15

Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
15 900 Kč 03.03.2021 21:34:13 Přehozeno limitem
15 400 Kč 03.03.2021 21:34:13
14 900 Kč 03.03.2021 21:34:06 Přehozeno limitem
14 400 Kč 03.03.2021 21:34:06
13 900 Kč 03.03.2021 21:33:20 Přehozeno limitem
13 400 Kč 03.03.2021 21:33:20
12 900 Kč 03.03.2021 21:31:06 Přehozeno limitem
12 400 Kč 03.03.2021 21:31:06
11 900 Kč 03.03.2021 21:30:32 Přehozeno limitem
11 400 Kč 03.03.2021 21:30:32
10 900 Kč 03.03.2021 21:19:24 Přehozeno limitem
10 400 Kč 03.03.2021 12:48:44
9 900 Kč 02.03.2021 22:10:01
9 400 Kč 25.02.2021 23:47:59
8 900 Kč 23.02.2021 20:27:30