čas serveru: 22:33:52

Bureš

Název: Žně

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 65 x 88 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2772

Účastníci: 7

Příhozy: 41

Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
7 500 Kč 03.03.2021 21:30:29
7 000 Kč 03.03.2021 21:29:32
6 500 Kč 03.03.2021 21:27:11
6 000 Kč 03.03.2021 21:26:19
5 500 Kč 03.03.2021 21:24:31
5 000 Kč 03.03.2021 21:22:46 Přehozeno limitem
4 900 Kč 03.03.2021 21:22:46
4 800 Kč 03.03.2021 21:17:26 Přehozeno limitem
4 700 Kč 03.03.2021 21:17:26
4 600 Kč 03.03.2021 21:04:48 Přehozeno limitem
4 500 Kč 03.03.2021 21:04:48 Přehozeno limitem
4 400 Kč 03.03.2021 21:04:48 Přehozeno limitem
4 300 Kč 03.03.2021 21:04:48 Přehozeno limitem
4 200 Kč 03.03.2021 21:04:48 Přehozeno limitem
4 100 Kč 03.03.2021 21:04:48 Přehozeno limitem
4 000 Kč 03.03.2021 20:53:32 Přehozeno limitem
3 900 Kč 03.03.2021 20:53:32 Přehozeno limitem
3 800 Kč 03.03.2021 20:53:32 Přehozeno limitem
3 700 Kč 03.03.2021 20:53:32 Přehozeno limitem
3 600 Kč 03.03.2021 20:53:32 Přehozeno limitem
3 500 Kč 03.03.2021 20:53:21 Přehozeno limitem
3 400 Kč 03.03.2021 20:53:21 Přehozeno limitem
3 300 Kč 03.03.2021 20:53:05 Přehozeno limitem
3 200 Kč 03.03.2021 20:53:05
3 100 Kč 03.03.2021 20:47:25 Přehozeno limitem
3 000 Kč 03.03.2021 20:47:25
2 900 Kč 03.03.2021 20:47:14 Přehozeno limitem
2 800 Kč 03.03.2021 20:47:14
2 700 Kč 03.03.2021 20:47:07 Přehozeno limitem
2 600 Kč 03.03.2021 20:47:07
2 500 Kč 03.03.2021 20:47:02 Přehozeno limitem
2 400 Kč 03.03.2021 20:47:02
2 300 Kč 03.03.2021 20:46:57 Přehozeno limitem
2 200 Kč 03.03.2021 20:46:57
2 100 Kč 03.03.2021 12:48:23 Přehozeno limitem
2 000 Kč 02.03.2021 14:13:31
1 900 Kč 01.03.2021 18:06:34
1 800 Kč 01.03.2021 18:06:20 Přehozeno limitem
1 700 Kč 01.03.2021 18:06:20
1 600 Kč 26.02.2021 16:31:44 Přehozeno limitem
1 500 Kč 25.02.2021 23:47:45