čas serveru: 23:11:12

Daněk Sedláček

Název: Snopy

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, bohatě zdobený rám, stav původní )

Rozměr: 66 x 84 cm

Aktuální cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 500 Kč

Id aukce: 2775