čas serveru: 00:35:46

Název: Blond in Blue

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2020, stav perfektní )

Rozměr: 80 x 45 cm

Aktuální cena: 29 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 2793

Příhozy: 50