čas serveru: 07:02:21

Jaroslav Veris

Název: Nahá

Olej / plátno
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 109 x 53 cm

Aktuální cena: 13 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2796