čas serveru: 10:40:01

Název: Kostky jsou vrženy

Olej / plátno / kombinovaná technika
( signováno vpravo dole, na zadní straně přípis autora, stav perfektní )
opatřeno DNA vzorkem

Rozměr: 100 x 100 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 2801

10 500 Kč 12.04.2021 20:50:21
10 000 Kč 09.03.2021 08:20:38