čas serveru: 09:47:58

Antonín Kroča

Název: Slunečnice

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 2020, stav perfektní )

Rozměr: 61,5 x 35 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2807