čas serveru: 10:10:12

Alois Kohout - Lecoque

Název: Stojící modelem

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 51 x 61,5 cm

Aktuální cena: 31 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 2809