čas serveru: 20:45:19

Gustav Macoun

Název: Procesí

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datace 1907 - 1910, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 61 cm

Aktuální cena: 50 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 2810

Příhozy: 57