čas serveru: 10:41:09

Betty

Název: Osvěžení

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
- obraz přímo od autorky

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2820