čas serveru: 07:16:46

Sedláček

Název: Chaloupky I.

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1942, stav původní )

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2823