čas serveru: 10:55:22

Antonín Procházka

Název: Dítě s jablkem

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1920, stav původní )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 2826

3 000 Kč 21.03.2021 23:55:27