čas serveru: 09:05:47

Šimon Brejcha

Název: Domy

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 85, stav původní )

Rozměr: 33,5 x 23 cm

Aktuální cena: 3 400 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 2828