čas serveru: 11:45:59

Radek Baláž

Název: Večerní setkání

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2021, nerámováno, stav slušný )
Výstavy v letech 1995 – 1997

Rozměr: 120 x 90 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2833