čas serveru: 07:49:46

Radek Baláž

Název: Výlet do Prahy 1937

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, nerámováno, stav slušný )
Výstavy v letech 1995 – 1997

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2834