čas serveru: 08:07:06

Jan Bedřich Plaček

Název: Koupání

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 27, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 45 x 55 cm

Aktuální cena: 5 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2836