čas serveru: 03:54:21

Adolf Chwala

Název: Atterské jezero

Olej / plátno / sololit
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 63 x 93 cm

Aktuální cena: 185 000 Kč

Vyvolávací cena: 150 000 Kč

Id aukce: 2837