čas serveru: 17:19:37

Jaroslav Grus

Název: Krajina v zimě

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 71, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 66 x 99 cm

Aktuální cena: 11 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2839

Příhozy: 55