čas serveru: 13:52:38

Jiří Matoušek

Název: Stávka textiláků

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
publikováno v knize Slovník českých a slovenských umělců 1950-2002
VIII. na str. 150, výtvarné centrum Chagall

Rozměr: 53 x 75 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2840