Tisk na plátně
( signováno vlevo dole rukou autora Libor No 10, v tisku signováno vpravo dole Libor Vojkůvka 2007, stav perfektní )
- autorské zásahy štětcem
- přiložen autorský certifikát s originálním podpisem autora
- plátno po napnutí na blindrám signováno autorem
Rozměr: 100 x 68,5 cm
Aktuální cena: 21 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 2841