čas serveru: 09:16:06

Libor Vojkůvka

Název: Malířův stojan

Tisk na plátně
( signováno vlevo dole rukou autora Libor No 10, v tisku signováno vpravo dole Libor Vojkůvka 2007, stav perfektní )
- autorské zásahy štětcem
- přiložen autorský certifikát s originálním podpisem autora
- plátno po napnutí na blindrám signováno autorem

Rozměr: 100 x 68,5 cm

Aktuální cena: 21 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 2841