Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )
přiložen odborný posudek PhDr. Michael Zachař
Emil Artur Longen Pittermann - od roku 1904 studoval na Akademii výtvarných umění v Praze u profesora Františka Thieleho.
Rozměr: 61 x 80 cm
Aktuální cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2845