čas serveru: 04:50:18

Gustav Macoun

Název: Lesní mýtina

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, kolem roku 1918, stav slušný, rám drobné oděrky )
- vystaveno v Městském muzeu a galerii Hlinsko v roce 2019
- vystaveno v Mánesu ke 130. výročí S.V. U. Mánes
- publikováno v katalogu k výstavě Gustav Macoun

Rozměr: 95 x 95 cm

Aktuální cena: 66 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Id aukce: 2857