čas serveru: 05:54:51

Ekhard

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1925, stav původní )

Rozměr: 43 x 54 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2864