čas serveru: 11:45:54

Jan Bauch

Název: Kytice

Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
číslováno 42 z 200

Rozměr: 60 x 44 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2865

4 100 Kč 13.04.2021 20:20:42
2 200 Kč 13.04.2021 20:18:00