čas serveru: 14:08:55

Ladislav Hlávka

Název: Přímořská krajina

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1932, stav slušný )

Rozměr: 82 x 100 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 000 Kč

Id aukce: 2874

6 000 Kč 09.04.2021 12:11:20