čas serveru: 05:25:43

Josef Liesler

Název: " Autoportrét "

( signováno vpravo uprostřed, datováno 62, stav původní )

Rozměr: 20 x 11 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2883