Olej / plátno
( signováno vpravo dole, rám v původním stavu, obraz odborně vyčištěn, stav původní )
Rozměr: 41 x 61 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2885