čas serveru: 14:03:49

Josef Svoboda

Název: Jarní den

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, bohatě řezaný autorský rám, stav perfektní včetně rámu )

Rozměr: 90 x 90 cm

Aktuální cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 2889