čas serveru: 00:53:13

V. Procházka

Název: Vlčí máky

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 59 x 69 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 600 Kč

Id aukce: 2891