čas serveru: 07:21:09

Hůrka Otakar

Název: Trosky

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 13 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2893

Účastníci: 9

Příhozy: 34

Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
13 500 Kč 14.04.2021 20:56:58
13 000 Kč 14.04.2021 20:52:46
12 500 Kč 14.04.2021 20:50:35
12 000 Kč 14.04.2021 20:47:11 Přehozeno limitem
11 500 Kč 14.04.2021 20:47:11
11 000 Kč 14.04.2021 20:45:49 Přehozeno limitem
10 500 Kč 14.04.2021 20:45:49
10 000 Kč 14.04.2021 20:45:28 Přehozeno limitem
9 500 Kč 14.04.2021 20:44:08
9 000 Kč 14.04.2021 20:41:35
8 500 Kč 14.04.2021 06:39:55
8 000 Kč 13.04.2021 20:59:16
7 500 Kč 12.04.2021 19:10:37
7 000 Kč 12.04.2021 17:26:36 Přehozeno limitem
7 000 Kč 12.04.2021 17:26:36
6 500 Kč 12.04.2021 17:26:31 Přehozeno limitem
6 000 Kč 12.04.2021 17:26:31
5 500 Kč 12.04.2021 09:54:12 Přehozeno limitem
5 000 Kč 12.04.2021 00:40:27
4 900 Kč 11.04.2021 19:47:27
4 800 Kč 10.04.2021 18:50:29
4 700 Kč 10.04.2021 14:38:33
4 600 Kč 09.04.2021 18:45:28
4 500 Kč 09.04.2021 18:20:37
4 400 Kč 09.04.2021 15:19:14
4 300 Kč 08.04.2021 20:12:56
4 200 Kč 05.04.2021 22:45:25
4 100 Kč 05.04.2021 15:12:58
4 000 Kč 05.04.2021 10:43:06
3 900 Kč 04.04.2021 10:21:16
3 800 Kč 03.04.2021 08:31:58
3 700 Kč 02.04.2021 18:41:10
3 600 Kč 02.04.2021 12:12:50
3 500 Kč 31.03.2021 18:58:27